Blacha, która nie chce się zniszczyć

Blacha i stal super wytrzymała

Koparka i blacha

Jesteś w trakcie poszukiwania przedsiębiorstwa specjalizującego się w sprzedaży blach takich jak blacha trudnościeralna i części do różnego rodzaju urządzeń? Idealnie trafiłeś!

Nasza firma obecna na rynku od wielu lat niezmiennie zachowuje najlepszą jakość świadczonych usług. Nasza Spółka funkcjonuje nieustannie już od roku 1990. Natomiast w początkowej fazie rozwoju trudniła się w konstrukcjach stalowych obiektów sakralnych, jak i fabryk o charakterze przemysłowym. 

Punktem przełomowym dla przedsiębiorstwa był rok 2006, kiedy to została nawiązana dwuletnia współpraca ze szwedzką Hutą SSAB. A zawiązanie w 2008 r. umowy partnerskiej między zakładami dało sposobność na bycie pierwszym w kraju członkiem HARDOX WEARPARTS. A także na przekształcenie dotychczas funkcjonującego profilu firmy. Jednak znaczne zainteresowanie na najwyższej jakości blachy trudnościeralne wpłynęło na działalność firmy  znanej dzisiaj ze sprzedaży oraz obróbki blach Hardox.

Czym zatem wyróżnia się blacha?

Bez wątpienia stopem żelaza z węglem z którego są wyprodukowane. Stalą uznawaną za najbardziej trwałą na świecie, która oprócz niskiego zużycia jest też przyjemnym w obróbce tworzywem. Blacha doskonale poddaje się zarówno spawaniu jak i cięciu czy gięciu. Jedną z kluczowych oraz najważniejszych zalet produktów Hardox jest ich wytrzymałość.

Wysoka trwałość, a co za tym idzie odporność na ścieranie, jest gwarancją znacznie dłuższej żywotności elementów maszyn wykonanych z blachy. Dlatego wydłużona żywotność urządzenia ma wpływ na efektywność pracy. A sprawnie ograniczona ilość usterek nie stwarza zahamowań podczas wypełniania obowiązków. Mniej usterek to znów mniej niechcianych obciążeń finansowych powstających podczas naprawiania szkód. 

To jedynie przykłady zalet wynikających z bycia w posiadaniu części wykonanych z tak bezkonkurencyjnego materiału jakim jest stal trudnościeralna. Obecnie nasza oferta dociera do dużej liczby odbiorców w całej Polsce. Znajdują się w niej między innymi blachy Hardox 400, Hardox 450, Hardox 500, Hardox 550, Hardox 600, posiadające odpowiednio zróżnicowane wartości utwardzenia stali. Poza tym oferta zawiera również wysoce wytrzymałe blachy Hardox Extreme przydzielone do zadań specjalnych. A także blachy Hardox HiTemp zachowujące swoje właściwości w temperaturach 300-500°C.

Lemiesze do zadań specjalnych

Zaopatrywane w najlepsze jakościowo produkty są między innymi kopalnie podziemne, a także gałęzie gospodarki związane z budową dróg oraz recyklingiem. Co więcej blachy trudnościeralne z sukcesem stosowane są przez nas do produkcji części takich jak lemiesze.

Zarówno właściciele firm używający urządzeń z lemieszami, jak i właściciele gospodarstw rolnych znajdą u nas najwyższej jakości części zmniejszające ryzyko strat do minimum. A nasze produkty to absolutne poczucie bezpieczeństwa oraz pewność rzetelnie wykonanej pracy bez niepotrzebnych przeszkód.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta produktowa możesz odwiedzić nas w stacjonarnym punkcie handlowym. Nasi wykwalifikowani pracownicy z najlepszą dbałością wesprą w wyborze właściwego produktu. Z pełną ofertą można zapoznać się również zaglądając na stronę internetową naszej firmy do czego bardzo zachęcamy.

Czy zapoznałeś się już z naszym ostatnim wpisem:  nowe mieszkania w Jeleniej Górze?

Może Ci się również spodoba