Dom opieki woj. dolnośląskie

Dom seniora na Dolnym Śląsku

dom opieki dolnośląskie

Poszukujesz legalnie działający dom opieki dolnośląskie dla osób starszych, w którym zaopiekują się Tobą lub Twoimi bliskimi? Chciałbyś, aby wybrane miejsce było usytuowane w pięknej okolicy, niedaleko Jeleniej Góry lub Karpacza, a obiekt był gotów spełnić Twoje najśmielsze oczekiwania?

Dom opieki w okolicach Jeleniej Góry

Świetnie, że tu trafiłeś, ponieważ znam taki obiekt! Park Seniora w Sosnówce to idealny wybór, który pozwoli zamieszkać w przystosowanych warunkach i w życzliwej atmosferze. Mieści się w Sosnówce, w uroczej lokalizacji i położenie to z pewnością pozytywnie zaskoczy Twoich bliskich. Zarządcy starają się by każdy pensjonariusz w domu starości był wypielęgnowany i radosny.

Bez względu na rodzaj choroby jakie posiadają Twoi bliscy, z pełną radością zespół opiekunów pomoże w podstawowych czynnościach. Dlatego jest to idealne miejsce, aby znów żyć w spokoju i mieszkać komfortowo.

Jesień życia spędzona wśród równolatków da możliwość znów poczuć się szczęśliwie i niepowtarzalnie! Dom opieki Jelenia Góra posiada piękny teren, gdzie zarządcy przygotowali miejsce do wypoczynku w ciepłe dni. Całości tego atrakcyjnego miejsca jakim jest Park Seniora w Sosnówce dopełnia wspaniała i empatyczna grupa opiekunów, a także dostosowane warunki pobytowe. Pokoje wyposażone są w komfortowe łóżka oraz łazienki przygotowane przede wszystkim dla seniorów z chorobami z poruszaniem się.

Rehabilitacja w domu seniora dolnośląskie

W domu opieki niedaleko Jeleniej Góry osoby starsze mają zapewnioną przede wszystkim opiekę pielęgniarską, dietetyczne jedzenie i codzienną gimnastykę. Dla pensjonariuszy została przygotowana świetnie wyposażona sala rehabilitacyjna. Wyposażona jest ona między innymi w wyposażoną UGUL, cykloergometr i inne przybory rehabilitacyjne. Personel bardzo poważnie podchodzi do indywidualnej pracy z pacjentem. W harmonogramie ośrodka przewidziane są kilka razy w tygodniu ćwiczenia ogólnousprawniające. Zajęcia są prowadzone pod przewodnictwem wykwalifikowanego rehabilitanta w ramach terapii grupowej.

Dom seniora dolnośląskie jest w posiadaniu kilku specjalnie zaadoptowanych miejsc, które służą mieszkańcom domu przede wszystkim do spędzania razem czasu. Oczywiście w tych punktach pensjonariusze mają dostęp do komputera oraz wielu książek, co sprzyja popołudniowym pogawędkom w gronie przyjaciół. Ten ośrodek dba o wszystkie potrzeby jego pensjonariuszy, dlatego organizowane są spotkania duszpasterskie, a także gdy to właściwe spotkania psychologiczne.

Personel bez przerwy szkolą się w opiece nad osobami starszymi z Alzheimerem, ponieważ Park Seniora w Sosnówce spełnia najlepsze standardy opieki. Otępienie to choroba, która bez wątpienia wpływa na życie wszystkich członków rodziny, z czym często sobie nie radzą. Jeżeli marzy Ci się zorganizowanie pobytu bliskiej osoby, w tak wspaniałym obiekcie jakim jest dom opieki dolnośląskie, to sprawdź go na stronie internetowej lub zobacz na własne oczy w Sosnówce koło Jeleniej Góry.

Może Ci się również spodoba