Kubeczki – Novelty Yard Cups

Kolorowe i zabawne kubeczki na granitę

Novelty Yard Cups

Wyobraź sobie, że nagle znalazłeś się na jakimś piaszczystym brzegu, w trakcie upalnego lata, prawda że milutko? Raczej wątpliwe jest aby ktoś z nas nie lubił wygrzewać się na słoneczku z pyszną granitą w Yard Cups. Lecz skoro słonko, to i stale powtarzający się schemat, zawsze kończący się tak samo…ciepło, cieplej, aż wreszcie zbyt gorąco 😀 No cóż, tak to już z nami bywa. Jednakże kiedy organizm rzeczywiście zaczyna się przegrzewać, nie mamy już innego wyjścia, jak tylko wstać i udać się po coś mocno chłodzącego. Pytanie jednak, po co? Najpewniej większa część z nas sięgnie w pierwszej kolejności po tradycyjne lody, prawda? A może by tak dla odmiany wypróbować coś innego, na przykład wspomnianą wyżej granitę?

Granita w kubeczkach Yard Cups dla każdego!

Takie hasło, jak to powyżej mogłoby stać się sloganem lata! Myślę, że nie raz miałeś okazję spotkać się z barwną Granitą podawaną w plastikowych pojemnikach Yard Cups. Mimo to z jakichś przyczyn nigdy jej nie posmakowałeś. Być może wynika to z tego, że nie za bardzo zdajesz sobie sprawę co to takiego jest, a nie chcesz zamęczać sprzedawcy pytaniami, mam rację? Nie martw się! Dzisiaj pod lupę trafi właśnie ten znakomity deser. Sprawdzimy czym jest, skąd pochodzi, oraz to jak powstaje. No i co ważne, w czym jest najczęściej podawana?

GRANITA – skąd się wzięła

Raczej każdy z nas kojarzy największą wyspę Morza Śródziemnego, będącą przy okazji szpicem specyficznego włoskiego buta. Sycylia, bo o niej mowa, to kraina słynąca w szczególności z najwyższego stożka wulkanicznego, znajdującego się na kontynencie europejskim – Etny. Jedna z legend głosi, że to właśnie z jej zaśnieżonych skarp pochodzi pierwsza Granita. Nie wolno nam jednak zapominać, że w każdej legendzie jest ziarno prawdy i tak też najprawdopodobniej jest w tej sytuacji.

Współczesna Granita sprzedawana w Yard Cups będąca dla nas ukojeniem podczas gorących dni, przed laty stanowiła zbawienne antidotum w pokonywaniu choćby np. dżumy. W trakcie trwania pandemii, lekarze chcący zahamować wzrost temperatury ciała schorowanych, zaczęli coraz częściej sięgać po napoje chłodzące ze zwiększoną zawartością lodu, który pochodził właśnie z gór. Pozyskiwanie go nie było niestety tak prostą sprawą jak można by zakładać, przez co „lekarstwo” składające się z wody, lodu i soku z cytryny, a w wyjątkowych sytuacjach cukru, było dostępne do nabycia wyłącznie w aptece. I to tylko po uprzedniej konsultacji z lekarzem.

Widzisz już jak dalekie są korzenie Granity. Omówmy sobie w tym miejscu jaką formę przyjmuje obecnie i w jaki sposób jest ona serwowana. Należy podkreślić, że Granita nierzadko jest omyłkowo porównywana do lodów czy sorbetów. Mimo, iż rzeczywiście wszystkie te desery łączą wspólne pierwotne produkty, to jednak istnieje kilka podstawowych kwestii, które z powodzeniem pozwalają odróżnić Granitę od pozostałych smakołyków.

Kubeczki Yard Cups – idealne do granity

Bez względu na to czy chcesz aby sprzedawana Granita była jedynie dodatkiem do oferty Twojego lokalu gastronomicznego,  czy też stanowiła podstawowe źródło zarobkowania, warto zainwestować w odpowiednie sprzęty i wygląd produktu. Najlepsze sprzęty pozwolą, byś produkował pyszne desery, dając tym samym poczuć swoim klientom odrobinę włoskiego klimatu. Natomiast barwne, plastikowe kubeczki Yard Cups umożliwią Twoim klientom zabranie pysznego deseru na wynos. Super wyglądający deser sprawi, że nikt nie będzie mógł mu się oprzeć!

Może Ci się również spodoba