Maszyny do lodów

Sprawdzone maszyny do lodów

maszyny do lodów

Bez wątpienia najczęściej preferowanym w wakacje przez najmłodszych i ich rodziców przysmakiem są lody! Oczywiście nie ma w tym nic dziwnego! W końcu jest to kochany przez każdego rarytas, który pozwala orzeźwić się w trakcie tropikalnych spacerów. Tęczowe budki i maszyny do lodów, są widywane na ruchliwych promenadach i w góralskich miejscowościach.

A może nie tylko uwielbiasz lody, ale również poszukujesz koncepcji na świetny interes. Lody bardzo dobrze się sprzedają, mają wielu stałych fanów i oczywiście kochają je nie tylko nasze pociechy. Dlatego, jeśli chcesz zacząć coś nowego to pomyśl o uruchomieniu własnego sklepiku z lodami.

Czym się kierować przy wyborze pierwszej maszyny do lodów?

Przy wyborze firmy sprzedającej maszyny do lodów, kluczowe są opinie od kupujących, a także obsługa serwisowa i aktualna oferta, a nie wyłącznie cena samego urządzenia. Dlatego przed dokonaniem zakupu należy sprawdzić ofertę, jaką ma sprzedawca maszyn. Serwis i pomoc od sprzedawcy jest bez wątpienia pomocna, dlatego mogę Ci polecić firmę Arpol.

Obecnie jest tyle potencjalnych dróg sprzedaży lodów, że warto zagłębić się w ten temat. Wszyscy znamy lody z maszyny lub gałkowane, a od niedawna pojawiły się też lody tajskie. Kilku biznesmenów w naszym kraju oferuje wsparcie w założeniu takiego biznesu, w związku z tym bardzo atrakcyjny jest leasing. Natomiast olbrzymią zaletą franczyzy jest to że otrzymujemy najnowsze maszyny do lodów angielskich, a nie zniszczone.

Czy duża jest marża na lodach?

Praca sprzedawcy lodów jest ciężka, ale tylko przez połowę roku. Można sypać z rękawa zalety i niedogodności tego rodzaju pracy. Każdy wie, że najcięższy okres przypada na letnie dni. Ale jak wiadomo odpocząć w ciepłych krajach można też zimą, z czego oczywiście korzystają ludzie pracujący w tej branży. Ilość poświęconego czasu, to nie tylko godziny otwarcia ale przede wszystkim wiele godzin pracy przy zamawianiu produktów i przyrządzaniu składników. Mam nadzieję, że te minusy Cię nie przerażają. Maszyny do lodów to świetny biznes! Zwróć przecież uwagę, że wymienione niedogodności rekompensuje spora marża i częste odwiedziny klientów w postaci dzieci.

 

Zobacz artykuł -> ogrodzenia betonowe Jelenia Góra

Może Ci się również spodoba