Noclegi Kraina Wygasłych Wulkanów

Pokoje i Noclegi Góry Kaczawskie

Noclegi Kraina Wygasłych Wulkanów - Noclegi Góry Kaczawskie

Masz w planie wybrać się w podroż po Dolnym Śląsku i szukasz ciekawych ofert noclegowych? Przeszukujesz oferty w internecie w kategoriach noclegi Kraina Wygasłych Wulkanów oraz noclegi Góry Kaczawskie, ale jeszcze nic nie wpadło Ci w oko? Znam świetne miejsce niedaleko Łysej Góry, z którego rowerem lub samochodem zwiedzisz wszystkie wulkany, kotlinę jeleniogórską, a nawet Karkonosze.

Noclegi Góry Kaczawskie – idealna baza wypadowa

Szukasz pensjonatu lub małego hotelu, który położony jest w pięknych okolicznościach przyrody? Cenisz sobie spokój, radość z odkrywania uroków polskiej wsi oraz lubisz piesze wędrówki lub rowowe szaleństwo na single trackach?

Dobrze trafiłeś! Nowa Prowincja to idealny wybór, który pozwoli stworzyć wspaniałe wspomnienia ważnych dla Ciebie chwil. Leżąca w Krainie Wygasłych Wulkanów pełnej urzekającej natury i czarujących zakątków będzie wymarzonym miejscem na urlop. Nowa Prowincja oferuje miejsca noclegowe w kategorii: noclegi Góry Kaczawskie.

Wyjątkowe miejsce – noclegi Kraina Wygasłych Wulkanów

Personel gościńca Nowa Prowincja zadba o to, aby zaplanowany przez Ciebie pobyt był czasem wyjątkowym oraz niezapomnianym. Niezależnie od rodzaju urlopu, czy jest on rodzinny, z przyjaciółmi lub dla pary, z pewnością każdy będzie udany. Mało jest takich miejsc, zwłaszcza w kategorii: noclegi Kraina Wygasłych Wulkanów, dlatego warto zapamiętać ten obiekt.

Warto dodać, że gościniec posiada świetnie wyposażone pokoje, każdy z indywidualną łazienką. Łóżka mają bardzo wygodne materace, a na gości czeka również serwis kawowo-herbaciany.

Do dyspozycji osób, które chcą skorzystać z tego obiektu są m.in:

  • 10 pokoi w pełni wyposażonych,
  • pięknie urządzona sala balowa,
  • sala restauracyjna,
  • niewielka sala kominkowa,
  • wspaniale zagospodarowany ogród z różnego rodzaju udogodnieniami,
  • chata grillową idealnie nadającą się do wyprawienia kameralnych imprez,
  • miejsce do rozpalenia ogniska.

Warto wspomnieć, że całości tego urokliwego miejsca jakim jest Nowa Prowincja dopełnia profesjonalna oraz zawsze roześmiana obsługa, a także przepyszna regionalna kuchnia.

Gdzie dokładnie znajdziesz Gościniec i Restaurację Nowa Prowincja?
Chrośnica 41, 58-508 Jelenia Góra
recepcja@nowaprowincja.eu nr tel. +48 75 611 88 88

Może Ci się również spodoba