Nowe mieszkania w pięknej lokalizacji

Nowoczesne i nowe mieszkania

Mieszkania deweloperskie

Jelenia Góra to atrakcyjna miejscowość, która położona jest w niezwykłym miejscu, w samym środku Karkonoszy. W Jeleniej Górze buduje się nowoczesne i kameralne osiedle mieszkaniowe, które cieszy się wielkim zainteresowaniem i popularnością. A nowe mieszkania zostaną niedługo wybudowane i sprzedane.

Nowy deweloper zaczął dużą i interesującą inwestycję w Karkonoszach, pod nazwą Osiedle Dębowe. Ulokowanie nowego osiedla przyciąga nie tylko nowych mieszkańców, ale również i inwestorów poszukujących dochodowych lokat dla kapitału.

Deweloperskie mieszkania w Jeleniej Górze mają idealny widok na starą część miasta i całe pasmo Karkonoszy. Mieszkania posiadają dostęp do windy i balkonu, znajdują się na pięknym i kameralnym osiedlu.

Nowe mieszkania w Jeleniej Górze budowane są przez znanego i cenionego w Polsce inwestora Amrobud. Osiedle Dębowe to zyskowna inwestycja na przyszłe lata, dająca bezpieczeństwo w lokowaniu posiadanych środków pieniężnych i niezależność.

Wyjątkowa lokalizacja

Interesująca lokalizacja, bliskość zabudowy turystycznej oraz innowacyjne rozwiązania wykorzystane przy budowie, to atuty tej inwestycji. Karkonosze to piękna lokalizacja, bowiem ulokowanych jest tu wiele atrakcji turystycznych, takich jak: zamki, singletracki oraz muzea.

Na deweloperskie lokale łatwiej dostać kredytowanie, dlatego tak szybko się sprzedają. W aktualnych czasach zakup nowego lokalu mieszkalnego, jest bardziej dochodowym pomysłem niż remont starej nieruchomości. A zalety tej inwestycji to winda w klatce schodowej, piwnice lokatorskie, balkon w każdym apartamencie, miejsca postojowe i rozchwytywana lokalizacja. Nowe nieruchomości są częściej kupowane przez studentów, ponieważ są w doskonałej części miasta, są innowacyjne i mają ogrom atutów. 

Nowa inwestycja powstaje w pobliżu szkół, centrum handlowego, komunikacji miejskiej, ale także w spokojnej okolicy. W mieście jest kilka uniwersytetów, co sprawia, że jest popyt na lokale na wynajem.

Jelenią Górę wybrało na urlop w ostatnich czasach tysiące turystów z Polski, którzy poszukują noclegu przez strony internetowe takie jak Airbnb. Atrakcje Jeleniej Góry to piękny rynek, historyczne wieże, punkty turystyczne i znaczne zaplecze kulinarne. Karkonosze to idealne miejsce na górskie wycieczki, turystyczną jazdę rowerem oraz regenerację w termach.

A czy już widziałeś nasz nowy wpis o wegetariańskiej kiełbasie?

Może Ci się również spodoba