Nowe mieszkania Jelenia Góra

Mieszkania deweloperskie w Jeleniej Górze

nowe mieszkania jelenia góra

Szukasz wyjątkowego miejsca dla swojej rodziny? Sprawdzasz ogłoszenia, ale dostępne oferty nieruchomości nie spełniają Twoich marzeń? Uważam, że znam dla Ciebie świetne rozwiązanie! Niedawno spostrzegłam ofertę, która reklamuje nowe mieszkania Jelenia Góra w standardzie deweloperskim i myślę, że warto się im przyjrzeć.

Mieszkanie od dewelopera? Czy to się opłaca?

Budowa, która wpadła mi w oko ulokowana jest w sercu Jeleniej Góry, dosłownie rzut beretem od najwspanialszych punktów turystycznych Dolnego Śląska. Mieszkania deweloperskie z których mamy magiczny pejzaż na Śnieżkę lub malowniczą ulicę Cieplic! W kontrze do dostępnych apartamentów sprzedawanych na tym obszarze, ta inwestycja jest niesamowita! Ma wiele plusów takich jak lokalizacja, dogodny dojazd, świetna architektura i dużo miejsc parkingowych.

Inwestycja wyróżnia się pod kilkoma względami, ale do kluczowych można zaliczyć:

  • mieszkania deweloperskie w doskonałej lokalizacji, nieopodal centrów handlowych, przychodni, lecz również blisko terenów rekreacyjnych,
  • nowe mieszkania w Jeleniej Górze z pięknymi krajobrazami na panoramę gór, posiadające przestronne patio,
  • mieszkania deweloperskie Jelenia Góra w nowej zabudowie, przy powstaniu których zastosowano renomowane materiały i rozwiązania, przy tym wykorzystując odnawialne źródła energii,
  • osiedle mieszkaniowe wkomponowane w zieleń, tuż przy pięknej przyrodzie, dające wspaniałe miejsce do życia,
  • możliwość uwzględnienia zmian przy projekcie mieszkań i przystosowania poszczególnych wnętrz do komfortu i wizji inwestorów.

Nowe mieszkania Jelenia Góra – oferta dla rodzin i singli

Deweloper Jelenia Góra wykorzystuje przeanalizowane i najbardziej atrakcyjne rozwiązania dla klientów. Dlatego posiada apartamenty na sprzedaż dla jedno- lub dwupokoleniowych rodzin, a także na wynajem. Do wyboru mamy słoneczne i przestronne mieszkania dwu-, lub czteropokojowe. Pomieszczenia są świetnie rozmieszczone. Nowe mieszkania Jelenia Góra są doskonale doświetlone i posiadają patio lub ogródek. Teren oczywiście ma wystarczającą ilość miejsc postojowych, a kilkupiętrowe budynki mają przestronne windy. W przeciwieństwie do innych firm budowlanych, ten deweloper troszczy się również o Wasze dzieci i przestrzeń przy budynkach. Na nieruchomości przygotowany będzie kolorowy plac zabaw, niewielka architektura w formie ławeczek oraz posadzone będą drzewa. To idealna inwestycja zarówno dla singli, jak i większych rodzin.

Czy stać Cię na taką nieruchomość?

Na pewno zastanawiasz się ile kosztują takie apartamenty w standardzie deweloperskim. Na pewno teraz się zdziwisz, że oferty są naprawdę przystępne. A same nieruchomości można bez wątpienia uważać, jako najlepszą inwestycję. Deweloper pomaga w uzyskaniu finansowania kredytowego, dlatego warto rozważyć tą opcję nawet jeśli masz już swoje wymarzone mieszkanie! Co roku do Jeleniej Góry przybywają setki turystów pragnących poznać te okolice. Wielu z nich wybiera wynajem krótkoterminowy mieszkania, dlatego Twoja inwestycja już niedługo może przynosić Ci dochody. Ponadto w mieście funkcjonuje kilka szkół wyższych, do których uczęszcza wielu studentów z całego regionu. Jak powszechnie wiemy studenci zazwyczaj wybierają wynajem apartamentu. Jakby tego było mało to w mieście działa dobrze znana strefa przemysłowa, w której pracę dostały tysiące pracowników z całego regionu i zagranicy, a oni również potrzebują lokali na wynajem.

Może Ci się również spodoba